Weeks result 27th May 2017

Team Name Comp Opposition Results
10’s Pumas   No game week  
10’s Panthers Futsal Woodhouse Park 5-0 5-0
10’s Predators Futsal Didsbury 1-0 0-1
10’s Pythons Futsal Woodhouse Park 6-2 5-2
10’s Piranhas Futsal Whalley Range 1-0 0-0

Results 2nd April 2017

Team Name Comp Opposition Results
8’s Pumas League Reddish NE – Marple Athletic 9-0 2-1
8’s Panthers League Manchester Lions – Spurley Hey 3-0 4-0
8’s Predators Futsal Bluestar – Reddish NE 0-2 0-2
8’s Pythons League St John’s – Hazel Grove 5-0 1-1
8’s Piranhas Futsal Spurley Hey – Manchester Lions 2-2 1-3
10’s Pumas L/cup SF FC Sports 6-0
11’s Pumas League Hazel Grove n/a
11’s Panthers League Chadderton Park n/a
12’s Pumas   R/up League FC Sports 1-1
12’s Predators League Poynton 9-3
12’s Pythons League Signol Athletic 2-3
13’s Pumas League Cheadle & Gatley postponed
14’s Pumas League Glossop North End 4-3
14’s Panthers   © League Mountfield Rovers postponed
15’s Pumas League Wythenshawe Town 5-1
15’s Panthers League Chadderton FC 1-3
16’s Juniors League Richmond Rovers 0-6
Open age Snr League Bury Amateures 4ths 2-5
11’s Girls Cup SF Bury FC 2-1
12’s Girls League Ashton Pumas 2-0
13’s Girls        © League Failsworth 0-1

Results 19th March 2017

Team Name Comp Opposition Results
7’s Pumas League Moston Tigers – Juno allstars 4-3 7-1
7’s Panthers League Moston Tigers – Reddish N.E. 8-0 5-2
7’s Predators League Juno – Shots 0-0 5-3
7’s Pythons League Juno Jags – Reddish N.E. 6-1 3-3
7’s Piranhas League Reddish N.E – Reddish N.E Blue 0-3 0-7
8’s Pumas League Juno Lions – Marple Blue 4-1 1-2
8’s Panthers League Rose Hill – Spurley Hey 4-=0 0-4
8’s Predators Futsal Bluestar Orion 4-6 4-6
8’s Pythons League Juno Tigers – Marple White 6-1 5-1
8’s Piranhas Futsal Bluestar Comets 1-5 4-8
9’s Pumas League Wythenshawe – Walley Range 4-0 7-1
9’s Pythons League Juno – RS JFC 4-2 3-2
9’s Predators League Queensgate – Juno Jags 3-1 2-1
9’s Panthers League Rose Hill – High Lane 0-3 2-1
9’s Piranhas League Shots Jedi – High Lane 1-1 0-3
10’s Pumas L/cup Withington 4-0
10’s Panthers Futsal FC Bluestar 6-1 6-1
10’s Predators Futsal Queensgate 3-1 4-1
10’s Pythons Futsal Rose Hill 1-1 0-1
10’s Piranhas Futsal Vikings 0-0 1-1
11’s Pumas League No game week n/a
11’s Panthers League Queensgate 2-5
12’s Pumas L/cup SF Rddish N.E. 3-2
12’s Panthers  © L/cup SF Heyside 3-1
12’s Predators League No game week n/a
12’s Pythons League No game week n/a
13’s Pumas L/cup Final Mountfield Rovers postponed
13’s Panthers  © League No game week n/a
14’s Pumas League Juno Lions postponed
14’s Panthers  © League Mountfield Rovers postponed
15’s Pumas League No game week n/a
15’s Panthers League No game week n/a
16’s Juniors League Richmond postponed
Open age Snr League No game week n/a
11’s Girls Spring cup Heyside 2-1
12’s Girls League Chadderton Park 5-0
13’s Girls        © L/cup Bridge 8-0

Results 12th March 2017

Team Name Comp Opposition Results
7’s Pumas League RS JFC – Juno 5-2 6-1
7’s Panthers League Bluestar – Bluestar Meteor 4-0 1-0
7’s Predators League Alstars –Moston Tigers 1-1 1-3
7’s Pythons League Apollo – Stockport Dynamo n/a n/a
7’s Piranhas League Bluestar Cosmos – Bluestar 0-1 0-7
8’s Pumas League Droylsden Panthers – Rose Hill 2-2 2-2
8’s Panthers League Droylsden Pumas – Juno Jags 2-2 3-1
8’s Predators League Rose Hill – Juno Lions 0-2 1-0
8’s Pythons League Juno Tigers – Rose Hill 4-0 2-0
8’s Piranhas League Marple – Rose Hill 0-0 0-2
9’s Pumas League Marple – RSJ FC 7-0 2-1
9’s Pythons League Hough End – Bluestar 4-0 6-1
9’s Predators League Queensgate – Rose Hill 2-3 0-5
9’s Panthers League Queensgate – Wythenshaw 4-1 2-0
9’s Piranhas League Wythenshaw Panthers – Wythenshaw 1-1 3-1
10’s Pumas Futsal FC Mavericks 3-3
10’s Panthers Futsal Woodhouse Park 4-0 4-1
10’s Predators Futsal Didsbury JFC 2-1 2-1
10’s Pythons Futsal Woodhouse Park 6-2 5-2
10’s Piranhas Futsal Whalley Range 1-0 4-4
11’s Pumas League Curzon Blues 7-4
11’s Panthers League Heyside Sharks 6-2
12’s Pumas League Reddish N.E 5-0
12’s Panthers  © League Santos Superstars 4-2
12’s Predators League Poynton 14-0
12’s Pythons League Queensgate 1-2
13’s Pumas L/cup semi Stalybridge Celtic 4-3
13’s Panthers  © League Stockport Dynamoes 12-3
14’s Pumas League Romiley Panthers 1-2
14’s Panthers  © League Kingsway FC 3-0
15’s Pumas League Hattersley FC 0-1
15’s Panthers L/cup Chadderton JFC 1-2
16’s Juniors League Bollington 0-4
Open age Snr League Stoconians 4th 2-2
11’s Girls L/cup Failsworth Villa 5-0
12’s Girls League Reddish N.E 2-0
12’s Girls C/cup semi Ashton Pumas 1-4
13’s Girls        © L/cup Heyside 1-0

Results 12th February 2017

Team Name Comp Opposition Results
7’s Pumas League Cheadle & Gatley – Juno Jets 6-2 7-2
7’s Panthers League Bluestar Orion – Juno 8-0 3-1
7’s Predators League Bluestar – High Lane 0-8 1-4
7’s Pythons League Football Dreams – Bluestar 4-4 1-4
7’s Piranhas League Shots Missiles – Juno Jags 2-5 0-4
8’s Pumas League Grove Athletic – Spurley Hey 4-3 10-0
8’s Panthers League Spurley Hey – Bluestar 3-0 7-0
8’s Predators League Marple Blue – Reddish Yellow 2-2 1-2
8’s Pythons Futsal Marple Whites 6-1 6-2
8’s Piranhas League Queensgate – Marple Red 3-1 2-1
9’s Pumas League Bluestar – St John’s 2-0 8-2
9’s Pythons League RS JFC – Queensgate 4-0 3-1
9’s Predators League St John’s – RS JFC 1-1 1-1
9’s Panthers League Bluestar – Spurley Hey 2-1 5-0
9’s Piranhas League No game week N/a n/a
10’s Pumas League Brendon Bees 5-1
10’s Panthers Futsal Spurley Hey 8-1 7-0
10’s Predators Futsal St John’s 3-0 2-4
10’s Pythons Futsal Hough End Griffin 4-1 3-1
10’s Piranhas Futsal Spurley Hey 1-0 0-0
11’s Pumas League Altringham Juniors 1-1
11’s Panthers League FC Sports 5-5
12’s Pumas L/cup Semi Avro 2-3
12’s Panthers L/cup Semi FC Sports 2-2 L O P
12’s Predators League Juno 10-2
12’s Pythons League Signol 5-6
13’s Pumas League Mountfield 2-0
13’s Panthers League Richmond Rovers 9-1
14’s Pumas League Juno 3-4
14’s Panthers League Mountfield 2-0
15’s Pumas League Oldham Rangers 3-3
15’s Panthers League No game week n/a
16’s Juniors League Rose Hill 5-8
Open age Snr League Bedians 3rds 0-4
11’s Girls League Chadderton Park 4-0
12’s Girls League Northside 4-1
13’s Girls League Levenshulme 4-0

Results 5th February 2017

Team Name Comp Opposition Results
7’s Pumas League Hough End – Moston Tigers 2-0 6-0
7’s Panthers League Bluestar Comet – Bluestar 4-1 5-4
7’s Predators League Football dreams – Bluestar 1-1 4-2
7’s Pythons League Reddish N.E – Droylsden Piranhas 2-3 4-0
7’s Piranhas League Droylsden Pythons – Juno 0-4 0-0
8’s Pumas Futsal Bluestar Metro – Juno 6-0 1-1
8’s Panthers Futsal Rosehill 5-1 5-2
8’s Predators Futsal RS JFC 4-3 5-5
8’s Pythons League BluestarGalaxy – Bluestar 2-2 2-3
8’s Piranhas League Bluestar – M/c Lions 1-1 0-5
9’s Pumas League Bluestar – Bluestar Rocket 4-0 8-0
9’s Pythons League Queensgate – St John’s 6-0 4-0
9’s Predators League RS JFC – Queensgate 3-0 3-0
9’s Panthers League Rose Hill – Woodhouse Park 3-2 4-1
9’s Piranhas League Wythenshaw – Hough End 0-2 3-3
10’s Pumas League No game week n/a
10’s Panthers Futsal Bluestar 2-1 1-0
10’s Predators Futsal Woodley Albion 3-2 3-2
10’s Pythons Futsal High Lane 0-1 0-3
10’s Piranhas Futsal Bluestar Cosmos 0-4 2-5
11’s Pumas League Hollingworth Juniors 4-2
11’s Panthers League Chadderton Park 5-3
12’s Pumas League Dukinfield 4-2
12’s Panthers League Heyside Juniors 1-0
12’s Predators League Richmond Rovers postponed
12’s Pythons League Queensgate 2-4
13’s Pumas L/cup Hayfield Juniors 10-1
13’s Panthers League No game week n/a
14’s Pumas League Richmond Rovers postponed
14’s Panthers League Kingsway postponed
15’s Pumas League No game week n/a
15’s Panthers League Clayton Villa 2-1
16’s Juniors League Richmond Rovers postponed
Open age Snr League Whalley Range 4ths 3-5
11’s Girls League Bury FC 3-3
12’s Girls League Denton FC 3-4
13’s Girls League Failsworth 1-0

Results 29th January 2017

Team Name Comp Opposition Results
7’s Pumas League Moston Tigers – Juno All-stars 3-1 5-5
7’s Panthers League Bluestar Stars – Bluestar 3-0 4-2
7’s Predators League Bluestar Rocket – Juno Panthers 1-2 3-1
7’s Pythons League High Liane – Juno Jags 2-0 5-4
7’s Piranhas League Bluestar Cosmos – Bluestar 4-1 0-9
8’s Pumas Futsal Bluestar Titan 3-7 3-7
8’s Panthers League Lymm Rovers – Mountfield 1-0 6-1
8’s Predators League Queensgate – M/c Lions 5-0 3-2
8’s Pythons League Bluestar – Queensgate 0-2 11-0
8’s Piranhas League Reddish Blues – Hough End 0-4 1-6
9’s Pumas League Droylsden Predators – Marple 4-1 8-0
9’s Pythons League RS JFC – St John’s 5-1 4-0
9’s Predators League Droylsden Pumas – St John’s 1-4 0-1
9’s Panthers League Hough End – Queensgate 2-0 0-1
9’s Piranhas League Rose Hill – Bluestar Orion 0-2 4-1
10’s Pumas League Waterloo 6-1
10’s Panthers Futsal Vikings 3-2 1-4
10’s Predators Futsal Droylsden Piranhas 2-1 1-1
10’s Pythons Futsal Didsbury 2-1 1-0
10’s Piranhas Futsal Droylsden Predators 1-2 1-1
11’s Pumas League Marple 6-2
11’s Panthers League Chadderton Park 5-4
12’s Pumas L/cup Curzon Reds 2-1
12’s Panthers L/cup Heyside 2-0
12’s Predators League Tintwhistle postponed
12’s Pythons League No game week n/a
13’s Pumas League Hayfield postponed
13’s Panthers League West End 6-2
14’s Pumas League Glossop N.E. postponed
14’s Panthers League Rose Hill postponed
15’s Pumas League No game week n/a
15’s Panthers League Chadderton Griffins 1-2
16’s Juniors League No game week n/a
Open age Snr League Bury Amateures postponed
11’s Girls League Denton Youth 5-0
12’s Girls League Reddish North End 2-0
13’s Girls League AFC Manchester 6-1

Results 22nd January 2017

Team Name Comp Opposition Results
7’s Pumas League Bluestar – St John’s 2-3 1-2
7’s Panthers League Rose Hill – Marple Blues 5-1 2-1
7’s Predators League Spurley Hey – Rose Hill 3-2 0-1
7’s Pythons League R.N.E Blue – R.N.E Red 2-2 1-3
7’s Piranhas League Football Dreams – High Lane 0-8 0-4
8’s Pumas Futsal Rose Hill 4-3 4-3
8’s Panthers League St John’s – Shots 0-3 0-3
8’s Predators League Bluestar – Juno 3-0 1-3
8’s Pythons League Marple Blues – Shots 3-0 1-2
8’s Piranhas Futsal Marple Blues 0-6 1-6
9’s Pumas League Juno – Queensgate 7-0 6-1
9’s Pythons League Hough End – High Lane 11-0 8-1
9’s Predators League Shots – Droylsden Panthers 1-2 0-2
9’s Panthers League RSJ FC – Droylsden Predators 4-3 2-0
9’s Piranhas League Marple – R.N.E Yellow 0-3 5-0
10’s Pumas L/Cup Stockport Dynamoes 0-2
10’s Panthers Futsal Queensgate 6-1 2-1
10’s Predators Futsal Vikings 5-3 2-0
10’s Pythons Futsal Queensgate 5-2 2-6
10’s Piranhas Futsal Queensgate 0-3 0-1
11’s Pumas League M/c Corinthians 1-3
11’s Panthers League Chadderton Park 0-3
12’s Pumas League Curzon 2-0
12’s Panthers League Chadderton Park 5-1
12’s Predators League Whaley Bridge 2-3
12’s Pythons League Haugton Green 5-4
13’s Pumas League Junior Blues 5-2
13’s Panthers League Juno 3-0
14’s Pumas League Queensgate 2-1
14’s Panthers League Vikings 12-1
15’s Pumas League Wythenshawe 0-2
15’s Panthers League Stalybridge Celtic 0-2
16’s Juniors League Whaley Bridge 0-5
Open age Snr League AFC Oldham 2-8
11’s Girls League Curzon 2-2
12’s Girls League No game week n/a
13’s Girls League Haslingdon 3-0

Results 8th January 2017

Team Name Comp Opposition Results
7’s Pumas League SK Olympic – Bluestar Rocket 8-0 2-2
7’s Panthers League Juno United – Rose Hill 3-1 0-1
7’s Predators League Rose Hill – Vikings 1-0 2-1
7’s Pythons League High Lane –Football Dreams 3-1 3-1
7’s Piranhas League Marple – Reddish North End 3-1 0-4
8’s Pumas League Bluestar – RS JFC 3-2 5-2
8’s Panthers League Wythenshawe – Bluestar Orion 1-0 0-5
8’s Predators League Rose Hill – Juno United 3-0 2-3
8’s Pythons League Rose Hill – Bluestar 3-0 10-0
8’s Piranhas League Rose Hill – Bluestar 0-2 0-3
9’s Pumas League Hough End – Viking Warriors 6-0 5-0
9’s Pythons League Rose Hill – High Lane 3-1 5-0
9’s Predators League Woodhouse Park – RS JFC 2-3 0-5
9’s Panthers League Queensgate – Spurley Hey 3-4 p-p
9’s Piranhas League No game week n/a n/a
10’s Pumas League Reddish Vulcans 5-0
10’s Panthers Futsal St John’s 3-0 0-3
10’s Predators Futsal Hough End 1-0 8-2
10’s Pythons Futsal Reddish North End 1-0 1-1
10’s Piranhas Futsal Queensgate 1-0 0-6
11’s Pumas League Manchester Corinthians 5-5
11’s Panthers League Spring Head 5-3
12’s Pumas League Tsc United 7-1
12’s Panthers League Viking Raiders 4-1
12’s Predators League Bramhall North 2-3
12’s Pythons League No game week n/a
13’s Pumas League Richmond Rovers 3-3
13’s Panthers League Juno United 5-8
14’s Pumas L/Cup Romiley Panthers 2-6
14’s Panthers League Kingsway 7-3
15’s Pumas League Hattersley JFC 1-2
15’s Panthers League Waterloo 1-5
16’s Juniors League Mossley Juniors 1-4
Open age Snr League Chadderton Park 2nds 4-5
11’s Girls League Bury Girls 1-0
12’s Girls League Heyside 1-0
13’s Girls League Levenshulme 3-1

Results 18th December 2016

Team Name Comp Opposition Results
10’s Pumas League Mossley Juniors 4-1
11’s Panthers League Reddish N.E. 1-2
12’s Pumas League Springhead 5-0
12’s Panthers League Signol Athletic 7-2
12’s Predators League Mountfield Rovers n/a
12’s Pythons League Tsc United 5-4
13’s Pumas L/Cup Richmond Rovers 3-2
13’s Panthers L/Cup Stalybridge Celtic 1-12
14’s Panthers League Cheadle & Gatley 4-2
15’s Panthers League Heyside 13-1
16’s Juniors League Juno 7-7
Open age Snr League Whalley Range 5-2
11’s Girls League ROC’s 4-0
12’s Girls League Oldham Girls 8-3
13’s Girls Cup SF Failsworth Villa 0-1